Kohvikukontserdid 2019

Juubeldava pärimustantsu festivali kohvikukontserdid

Hoogsatele ja temperamentsetele tantsuetendustele on hea vaheldus kuulata muusikat. XXV Võru pärimustantsu festivali juubelipeo puhul toimuvad kolm kohvikukontserti linna populaarsetes söögikohtades. Väljavalituteks osutusid Stedingu kohvik, pubi Õlle 17 ja Katariina alleel asuv kohvik Taevas.

Kontsertide sarja avab Stedingu maja kohvik neljapäeval, 18. juulil kell 20.30, kus saab kuulata Võru Muusikakooli lõõtsaõpilaste Kertu Hordo, Viktoria Misniku ja Madleen Oleski pillitaltsutusi.

Reedel, 19. juulil kell 16.30 saab muusikat nautida Pubi 17 ruumides. Esineb pärimus- ja rahvamuusikast inspireeritud ansambel Küi. Esitatakse nii omaloomingut kui ka rahvamuusikatöötlusi.

Meie toredale kontserdisarjale paneb väärika punkti laupäeval, 20. juulil kell 18.00 kohvikus Taevas esinev Võrumaalt Rõugest pärit akordionist Maimu Jõgeda. Võrumaa juurtega muusiku suureks huviks ja inspiratsiooniallikaks on pärimusmuusika. Artisti on Eesti pärimusmuusika galal Etnokulbid 2017 nomineeritud parima uusfolkartistina ning tema albumit tunnustati parima debüütalbumi kategoorias. Maimu on avatud silmaringiga muusik, kes ei sea endale žanrilisi piire.

Võta aega ja tule naudi head muusikat! See kõik on Sinule, kallis festivalikülaline!