XXVI VÕRU PÄRIMUSTANTSUFESTIVAL “Tantsul on lugu” TOIMUB!

Armas esinemishuviline eesti tantsu-, folkloorirühm,  kapell!

Tantsurahvas saab kokku juuli teisel nädalavahetusel, 8.-11. juulini 2021, Võrus! Tule pärimustantsu pealinna, korraldame ühe toreda Eesti tantsupeo!  Selle aasta festivali erilised sündmused – saab nautida Eesti Tantsujuhtide Rahvatantsurühma päikesetõusukontserti Roosisaarel, vaadata noorte tantsuetendust “Õnneotsija” Lõõtsatalus, kaasa elada Tallinna Ülikoolli rahvatantsuansamblile Soveldaja Kandle saalis.

Sel aastal keskendume lugude rääkimisele – tantsulood, tantsijate lood, rühmade lood, tantsuga seotud juhtumised. Lugusid saab kohapeal luua, aga varasemad talletused võite saata meie jutukogujale Luulele (luule@tamula.edu.ee). Täpsema info leiate meie kodulehelt www.vorufolkloor.ee.
Tore, tantsuline ja “ummamuudu” festival toimub juba 26. korda. Siin on võimalik end näidata, teisi vaadata, tantse õppida, folkaeroobikat teha, pillimuusika saatel tantsu lüüa nii tänaval, tantsutoas, õhtustel tantsingutel, festivaliklubis kui ka diskol, maitsemeeli ergutada ning jutte kuulata ning nii mõndagi põnevat-toredat veel kogeda.  Seda kõike meie festival Sulle, hea osaleja, pakub.

Iga tantsija on oluline! Mida rohkem tantsurahvast juulikuisesse Võrru koguneb, seda uhkem ja tantsulisem festival tuleb.

Festivalil osalemiseks palun täita vorm hiljemalt 21. juunil 2021. Samaks kuupäevaks tuleb aadressil registreerimine@vorufolkloor.ee saata rühma tutvustav tekst, 2-3 fotot rühmast, võimalusel rühma esinemisnäide videona või viide lingile, kus esinemise jäädvustus vaadatav on.

Festivaliga seotud osalustasud:
* 5 eurot/in – tuleb tasuda olenemata öömaja ja söögisoovist;

* 5 eurot in/öö – ööbimine koolimajas (n-ö tantsupeo majutus, st kaasa magamisasjad jm vajalik);

* 14 eurot in/päev (3 toidukorda) toitlustus –  võimalik valida ka ainult lõunasöök või lõuna- ja õhtusöök vm sobiv variant (võimalus täpsemalt kokku leppida).

Festivaliga seonduvaid tasusid on võimalik üle kanda MTÜ Võru Folkloorifestivali kontole (ak SEB EE051010220109588015) või tasuda sularahas festivali ajal festivali keskuses.
Soovi korral väljastame arve (arve saamiseks lisada kontaktid registreerimislehel olevale väljale).

Küsimused, ettepanekud, rõõmud ja mured saata e-posti aadressil registreerimine@vorufolkloor.ee  või helistage eesti rühmade koordinaatori Epp Vana telefonil 5333 2598.

Scroll to Top