Kodukohvikud ootavad külastama!

10. juulil 2021 toimub Võru VII kodukohvikute päev. Sind ootavad külla:

KODUKOHVIK RONELY  (Liiva 6a, avatud 10.07 kell 11-19)
Pakutakse suppi, isetehtud leiba, samuti isevalmistatud küpsetisi otse ahjust, võileivatort taldrikul (kaasaostmise võimalus), saslõkk (ise tehtud) hamburger ja palju muud head. Tule mekkima!

KODUKOHVIK “SIRJE & ETI IMEKÖÖK” (Kanepi 25, Võru linn)
Hei Sina!👋🏻10. juulil oled oodatud meie pisikesse, aga väga erilisse kodukohvikusse! Meie valikust leiad GLUTEENIVABU/TAIMSEID/VEGAN toite & küpsetisi. Oodatud on kõik – nii taimetoidu nautlejad kui ka skeptikud!
Maitseelamus ja lahe olemine garanteeritud! Varsti näeme!

TAMME KOHVIK (Tamme 1, Võru linn, avatud 11.00-20.00)
Tamme Kohvik pakub maitsvat sushit, ahjusushit, salateid, võileivatorte ja soolaseid suupisteid. Magusasõpradel on võimalik maiustada erinevate küpsetistega.

KODUKOHVIK MÜNDI RANTŠO (Mündi 1, Võru linn, avatud 10.07 alates kell 11.00)
10.juulil ootab Teid oma armsasse ja maalähedasse kodukohvikusse Mündi rantšo. Mündi-lõhnalises rantšos pakume argipäeva rutiinist erinevat kehakinnitust ja janukustutust! Ärge muretsege, nad on mõelnud ka veganitele. Kindlasti ei puudu ka elav muusika. Seal saab aja maha võtta ja nautida tõelist maa-elu. Ole kohal kogu perega ja võta sõbrad ka kaasa!

HOOVi BBQ (Avatud 10.07 A1000 Market Võru esisel platsil)
Hoovi BBQ on ränd pop-up resto kus pakutakse elusalt tulelt hooajalist ja kohalikust toorainest valmistatud hääd toitu. Hoovi BBQ on laupäeval 10.07 A1000 Market Võru esisel platsil hea ja paremaga. Menüü peaesineja on RÄÄBIS – pakutakse seda 100-l erineval moel ! Menüüst ei puudu loomulikult austrid, krevetid, veisesteigid, šašlõkid grillvorstid ja muu hää !

KODUKOHVIK MÕTSAVAHI (Mõtsavahi talu, Juba küla, avatud 11.00-20.00)
Taas on võimalus võtta ette tee Juba külla, Mõtsavahi tallu ja saada osa südasuvistest maitsetest ja lõhnadest. Pakume toitu, mis silmale ilus ja kõhule hää! Kohapeal valmib värske kraam suitsuahjus, lõkkel ja wokil. Letist leiad suvevärvides küpsetisi, kosutavaid ja karastavaid jooke ning üht teist veel, mida mets ja mesilased pakuvad. Ootame teid 11.00- 20.00, arveldame sularahas.

KOHVIK LOODUSE KESKEL (Raiste küla, Taso talu) 
Kohvik looduse keskel asub tõesti looduse keskel. Täpsemalt Raiste külas, Taso talus. Meie kohvikus saab maitsvat sushit ja poke kausse. Lisaks pakume värskendavaid mojitosid (alkoholivabad) ja suus sulavaid kooke😊
Muidugi ei puudu šašlõkk ja kõik muu mis kuulub grillile. Talus on võimalik tutvuda loomadega! Teid ootavad kanad, pardid, vutid, koerad ja kass.. õige maa elu. Tule ja naudi ilusat suvepäeva koos meiega! Kohvikus on kaardimakse võimalus!

ORU KÜÜNIKOHVIK (Navi küla, Oru talu)
Oru Küünikohvik asub linnalähedases Navi külas, 100-aastase Oru talu imelises küünis. Siin ootab sind tõeliselt mõnus atmosfäär, kus ajastuehedas interjööris kohtuvad vokk ja diskokera. Menüü koosneb lapsepõlvest tuntud maitsetest, mis saanud uue ja tänapäevasema maitsenüansi.
Serveerime roogasid keskkonnasõbralikult ilma ühekordse plastita ning roogasid on võimalik ka mugavalt kaasa haarata. Valikus ka veganroad.
Mängime head muusikat, mida saad ka soovi korral ise vinüülidelt valida. Hoovis saab mängida lauatennist ja koroonat (see puidust ketaste ka kiidega lauamäng ;)) ning batuudil karata. Kell 21.00 lõpetavad kohvikuõhtu kitarridel jämmivad Andres Jukk ja Meelis “Zappa” Jaanimägi.

MOSAIIK (Jüri 27, Võru linn)
Magusat ja soolast ampsu. Käsitöö müük.

MEKE JUURES (Kreutzwaldi 2/1, Võru)
Teid on ootamas teid korralik kõhutäis, kokteilibaar ja ei puudu ka vinged seltskonnamängud.

SPORDI PUHVET (Kreutzwaldi 16 hoov)

Scroll to Top