TANTSU ÕPITUBA: TANTSUTUBA NIGEERIA JA NEPAAL

10juuli16:3017:4516:30 - 17:45(GMT+03:00) TANTSU ÕPITUBA: TANTSUTUBA NIGEERIA JA NEPAALTasutaVõru Kannel aed, Liiva 13, Võru

Sündmuse täpsem kirjeldus

Damilola Adeyemi afrobeat’i tantsude õpituba.

Damilola on kirglik tantsija, kes naudib ka tantsu õpetamist: “Nii saan ma tutvustada oma kultuuri ja näidata läbi tantsu armastust ja õnnetunnet. Ja loomulikult aitab keha liikumine muusikas ja rütmis luua parema kontakti iseendaga.“

Õpime afrobeat tantse, mille juured on traditsioonilistes Lääne-Aafrika ja Nigeeria lääneosa tantsudes ning mis on inspireeritud Lagose tänavaist.

Zumba instruktorist Anita Shrestha Bollywoodi tantsu õpituba.

Zumba instruktorist Anita Shrestha on Nepaalist pärit välistudeng, kes viib läbi  Bollywoodi filmidest tuttava tantsu töötoa. Bollywoodi tants ühendab endas india rahva- ja klassikalise tantsu stiile, aga ka moodsamate tantsude elemente. Võimalik, et Anita toob siia juurde veel  ka nepaali rahvustantsude elemente.

 Tantsutoad toimuvad  projekti “Saame tuttavaks” raames, mille raames korraldab Eesti Pagulasabi koos partneritega üle Eesti kokku 45 ühisüritust, kokku jõuame kahe aasta jooksul kolm korda igasse maakonda.  Projekti kaasrahastavad Euroopa Liit Varjupaiga-, Rände- ja Integratsioonifondi kaudu ning EV Siseministeerium. 

Loe edasi

Aeg

juuli 10, 2021 16:30 - 17:45(GMT+03:00)

Toimumispaik

Võru Kannel aed

Liiva 13, Võru

Other Events
Scroll to Top