PIKA LAUA PIDU

21juuli21:0021:00 PIKA LAUA PIDUTasutaVõru linna keskväljak

Sündmuse täpsem kirjeldus

 

Asi on nüüd sedapsi, et Võru pärimustantsu festivali viimase õhtu simman kolib Kesklinna pargist Võru keskväljakule. Küsite miks? Vastame, kui ühest suust: miks mitte! On ju teada-tuntud fakt, et vanaema 70. juubel ja kauge sugulase Mati pulm on olnud need kõige meeleolukamad peod, kus vanaisagi keerutas jalga hommikuni. 

Meeleoluka peo tundemärgid: pikk laud, palju süüa/juua, palju sõpru ja sugulasi, hea muusika. 

Lepime kokku, et meie poolt pikad lauad ja hea muusika ehk ansambel Untsakad , Sina võta sõbrad ja oma piknikukorv.

Alustame kell 21 ja piletit ei küsi!

Ansambel “Untsakad”

Untsakad on 1992. aastal loodud Eesti folkansambel. Algselt esines ansambel Rahvastepalli nime all, 1993. aastal võeti uueks nimeks Untsakad. Oma missiooniks on ansambel nimetanud rahvaluule kogumist. Koosseis: Ilmar Kald (viiul), Jaanus Jantson (kitarr), Jaanus Põlder (mandoliin), Margus Põldsepp (lõõtsad), Marek Rätsep (basskitarr), Tauno Uibo (kõlavõlur).

Loe edasi

Aeg

(Pühapäev) 21:00

Toimumispaik

Võru linna keskväljak

Esinevad

  • Folklooriansambel Les Bons Diables (Kanada)

    Folklooriansambel Les Bons Diables (Kanada)

    Ansambel Les Bons Diables on pärit Montreali eeslinnast ning loodi 1996. aastal. Põhiliselt tantsivad nad tantse Quebeci piirkonnast, kuid igal aastal kutsuvad nad koreograafe endale külla et tutvuda ka teiste piirkondade tantsudega. Seda, mida nad on õppinud, jagavad nad meelsasti ka teistega. Nad korraldavad tantsuõhtuid, veillèes, kus õpetavad enda tantse kõigile huvilistele.

  • Untsakad

    Untsakad