Inglismaa pärimuspäev

07juuli13:0015:0013:00 - 15:00(GMT+03:00) Inglismaa pärimuspäevKreutzwaldi memoriaalmuuseumi õu, Kreutzwaldi 31, Võru

Sündmuse täpsem kirjeldus

Pärimuspäeval toome koju kätte Inglise meeste tantsuansambli Addebury Morris Men abiga Inglise kultuuri ainukordsed palad. Morristants, mida rühm esitab , on iseloomulik just Inglismaa sisemaa piirkondadele. Mõned tantsud esitatakse taskurättide ja pajupuu pulkadega ning esitatav muusika on pärit Adderbury külast.

Tantsude ja pillide tutvustusele lisaks saame Rostpiif’i Worcestershire’i kastme ja hernepüreega, mille lisandiks brokkoli ja üleküpsetatud tomatid.

Räägime inglise teekultuurist ja mekime tee kõrvale ühte traditsionaalsemat kella viie tee küpsetist – Victoria sponge- cake. Toimub eesti – inglise lustakas kilva maavõistlus , ehk mäng „Sõbralt sõbrale“ , mis aitab üksteise kultuuri paremini mõistma.

Pärimuspäeva lõpetavad vabamõtte hetked, mil iga pärimuspäeva osaline saab küsida külalistelt temale kõige huvipakkuvama küsimuse. Tule üksi või mitmekesi ,sind ootab suurepärane pärimuspäev, kuhu on tarvis kaasa võtta huvitavad küsimused külalistele ja võimalusel vaid muhe tuju. Ootame toredat seltskonda ja head sööki-jooki ning piletiraha eest tellitud sooja ilma ( sellist nalja teevad inglased)! Vihma korral saame kokku Kandle II korruse väikeses saalis.

Hää toidu eest hoolitseb tuntud headuses Väimela Bistroo.

Pilet 10€, Registreerimine lõppes 06.07 kell 22.  (Vaata ka India ja Rumeenia pärimuspäevi vastavalt laupäeval ja pühapäeval)

Loe edasi

Aeg

(Reede) 13:00 - 15:00(GMT+03:00)

Toimumispaik

Kreutzwaldi memoriaalmuuseumi õu

Kreutzwaldi 31, Võru

Other Events
Scroll to Top