KONTSERT “EGÄST NUKAST TEPPO MAN”

20juuli18:0019:0018:00 - 19:00(GMT+03:00) KONTSERT “EGÄST NUKAST TEPPO MAN”Pilet Piletilevis 8€, kohapeal 10€, lapsed kuni 12. aastani tasutaA. Teppo Lõõtsatalu, Loosu küla, Võru vald

Sündmuse täpsem kirjeldus

Mis saab ühele tantsufestivalile paremaks kingituseks olla kui see, et külla tulevad pea kõikidest maakondadest ETR-is tantsivad tantsuõpetajad. Iga ETR-is tantsiv tantsuõpetaja kannab oma paikkonna rahvariideid ja teeb seda uhkusega. August Teppo Lõõtsatalus võib nende esituses näha Eestimaa erinevate paikkondade tantsusüite, nende hulgas ka Vana-Võromaa tantsusüiti. Nemad on need, kes toovad välja erinevatele piirkondadele iseloomuliku tantsukeele. Lisaks saab kuulata lõõtsamängu ja muist toimuvast võiks jääda ka üllatuseks. Kindlasti tasub aegsasti kohale minna või pilet eelnevalt Piletilevist ära osta, sest kohtade arv on Teppo man piiratud.

Üles astuvad Eesti Tantsujuhtide Rahvatantsurühm (lühend: ETR) ja lõõtsakuningas Toomas Ojasaar. 

ERT on aastast 1966 tegutsev  üle-eestiline tantsuõpetajate ühendus, kes hoiab, edendab ja kannab edasi eesti rahvatantsu traditsioone. Võru pärimustantsu festivalile toovad nad kaasa väikse osa Eestimaa eri paikkondadest pärit pärimustantsudest.

Loe edasi

Aeg

juuli 20, 2019 18:00 - 19:00(GMT+03:00)

Toimumispaik

A. Teppo Lõõtsatalu, Loosu küla, Võru vald

Other Events

A. Teppo Lõõtsatalu, Loosu küla, Võru vald

Scroll to Top