Hommikujutud varajasele ärkajale Henrik Relve ja Lauri Õunapuu

13juuli07:0008:3007:00 - 08:30(GMT+03:00) Hommikujutud varajasele ärkajale Henrik Relve ja Lauri ÕunapuuHind 20€Lõõtsatalu

Aeg

(Laupäev) 07:00 - 08:30(GMT+03:00)

Esinevad

 • Hommikuüminad

  Hommikuüminad

  Lauri Õunapuu

  Tutvustus: Lauri Õunapuu nimetab end taskufolkloristiks. Tema sõnutsi ei ole see nagu pärisfolklorist vaid keegi, kes tegeleb rahvaluulega hobi korras, kasutades materjali mida eelkõige hoiab oma teadmistetaskus – peas. Oma taskute sisu jagab Lauri heal meelel kõigi soovijatega, ikka leidub mõni laul või lugu mida kuulajaile tagasi kinkida – kinkida seda, mida ta ise on pärimusekandjailt kingina saanud.

  Hendrik Relve

  Hendrik Relve ( s 1948) määratleb end looduse- , rännu- ja kirjamehena. Rännanud aastakümneid ohtralt kõikidel maailma mandritel, on ta kogunud hulga teadmisi, tähelepanekuid ja elamusi maailma looduse ja rahvaste kohta. Neil teemadel on ta teinud mitmeid fotonäitusi, kõnelenud meedias ja avaldanud raamatuid. Viimati ilmunud teosed on olnud „Kiviaja puudutus“ (2017), mis jutustab Uus-Guinea loodusrahvast korovaidest ning „Minu elu uhkemad loomad“ (2020), mis räägib maailma loomadest.

Scroll to Top