FILM JALATSIVABRIKUS ABRIS

09juuli21:0022:3021:00 - 22:30(GMT-11:00) FILM JALATSIVABRIKUS ABRISJalatsivabrik Abris, Tallinna maantee 2

Sündmuse täpsem kirjeldus

„Paljasjalgne keiser“ Komöödia. Belgia

 Režissööridepaar Woodworth ja Brosens jätkavad 2016. aastal alanud seiklust Belgia kuningaga, kes toona sattus Istanbulis tuhapilve tõttu vangi ning pidi ette võtma kodutee läbi Euroopa. Erinevalt toonasest road-movie’st toimub seekordne kulgemine väga piiratud alal. Belglaste kuningas Nicolas on oma kaaskonnaga jõudnud Sarajevosse, kus kohalikud harrastusnäitlejad parasjagu Franz Ferdinandi atendaati etendavad.

 Kuritööks kasutatud Belgia päritolu relv ja Belgia kroonitud pea leiavad teineteist ning nii ärkabki oma lõhestuvat riiki päästma tõtanud monarh Tito suveresidentsis muust maailmast ära lõigatud Horvaatia saarel. Tito kuulsate külaliste ja nende magamistubade järgi nime saanud patsiendina ootab nüüdsest Brežnevi nime kandvat vigastatud kuningat sundpuhkus sanatooriumis, kus hullu doktor Krolli (üks veenvamaid ekraanipsühhopaate Udo Kier) juhatusel luuakse uut Euroopat – aitab Brüsseli taktikepi järgi tantsimisest. Kuid uus riik, Nova Europa, vajab keisrit. Kas selleks sobib oma riigi kaotanud vaikiv Nicolas?

 “Paljasjalgne keiser” on kui puhkus just sellises sanatooriumis, kus kõik peale sinu on ära pööranud.

 Režissöör: Peter Brosens, Jessica Woodworth
Osades: Peter Van den Begin, Lucie Debay, Udo Kier
Filmil on eesti- ja venekeelsed subtiitrid

Filmikohvikus saab ka kõhu täis.

Toitlustamise eest kannab hoolt kohvik Soe Sibul. Oleme Eesti-India kunstnikepaar kes kohtus Jaapanis, nägi uuesti Islandil kunstifestivalil ja otsustas leivad ühte kappi panna Eestis. Teeme vürtsikat toitu ja alati ka törtsuke põnevat juttu kultuurist ja kunstist elada, kui oled kunstnik. Mann õppis Tartus skulptuuri ja nüüd maalib, härra Singh õppis Bangalores maali ja nüüd teeb skulptuure. Koos teeme aga süüa. Mida pakume? Ülimaitsvat indiapärast tänavatoitu, mis viib keele alla

Loe edasi

Aeg

(Reede) 21:00 - 22:30(GMT-11:00)

Toimumispaik

Jalatsivabrik Abris

Tallinna maantee 2

Other Events

Sündmuse pildid

Scroll to Top