Eesti Tantsujuhtide Rahvatantsurühma PÄIKESETÕUSU TERVITUSKONTSERT

11juuli04:0004:00(GMT+03:00) Eesti Tantsujuhtide Rahvatantsurühma PÄIKESETÕUSU TERVITUSKONTSERTPilet 10€Roosisaare vabaõhulava, Roosisaare küla, Võru vald

Sündmuse täpsem kirjeldus

Minu nimi on ETR, Eesti Tantsujuhtide Rahvatantsurühm. Minu loomise mõte tekkis 1965. aastal Värskas, sündinud olen 1966. aastal Tallinnas. Elan neis Eestimaa paigus, kus tegeldakse rahvatantsuga. Pean ennast ikka veel nooreks, sest olen õpihimuline. Mitu nädalalõppu aastas kulub mul kooskäimiste peale, kus õpin uusi ja tuletan meelde vanu tantse, laule ja mänge. Aeg-ajalt tuleb tahtmine õpitut ka Sulle näidata, nagu täna, oma 55. sünnipäeval. Minu tegevus oleks tühja tuule tallamine, kui poleks Sind, mu rahvatantsumeelne pealtvaataja. Tänu Sinule on mul põhjust end ikka ja jälle näidata.

Olgu head Sinu päevad ja kui Sa minuga koos veedetud ajast oma rõõmule lisa saad, siis oleme mõlemad õnnelikud.

Lugupidamisega
Eesti Tantsujuhtide Rahvatantsurühm

Meie tantsukava koosneb tantsudest, mis pärit Eestimaa erinevaist paigust nagu meie tantsijadki. Nii näeb tantse Harjust Võrumaani ja Virust Pärnumaani. Muusikalist tuge pakub Pernawa. Tants flirdib pilli, laulu ja tantsijaga, mäletab ammuseid aegu ning kaugeid maid. Tantsul on lugu. Tule kuula ja vaata meie lugu 11. juuli päikesetõusul kell 4.27 Roosisaarel.

Loe edasi

Aeg

(Pühapäev) 04:00(GMT+03:00)

Toimumispaik

Roosisaare vabaõhulava

Roosisaare küla, Võru vald

Other Events
Scroll to Top