Üleskutse tantsurühmadele

Head Võrumaa tantsurühmad!

Võru XXI folkloorifestival toimub tänavu 8. – 12. juulini.

Rahvatantsijatena olete kindlasti festivalil ise esinenud, publiku hulgas peole kaasa elanud, mitmed Võrumaa rühmad on külalisrühmi ka majutanud.

Festivalil on sõlmitud palju toredaid kontakte. Välisrühmad on tihti ise oma kodukohas festivalide korraldajad ja leidnud siit oma peole esinejaid.

Oleme püüdnud pakkuda võimalusi festivalirahva vabaks suhtluseks – festivaliklubi, rühmade tutvumisõhtu (tänavu Juba külas Vagula kaldal), ühisesinemised maakonnas….

Et meie väliskülalised saaksid veelgi toredama pildi Võrumaast ja meie vahvatest inimestest, et sõlmuksid uued ja huvitavad tutvused, teeme teile, head tantsurühmad, ettepaneku võtta ühe meie peole kas välismaalt või mujalt Eestist saabunud kollektiivi vaba aeg nii üteldä uma hoolõ alla.

Tõsi, festivali välisrühmade programm on tihe, vaba aega ei ole palju, aga usume, et hea tahtmise ja asjaliku organiseerimise korral on ühine väärtaeg leitav – väljasõiduks kusagile ilusasse Võrumaa paika, mõnda mõnusasse kodusse või turismitallu… Kindlasti nõuab see lisaks heale tahtele teilt ka materiaalseid vahendeid, aga hulgakesi on see mure kindlasti lahendatav.  Abiks on festivalipoolne rühma saatja-giid.

Ootame teie aktiivset kaasalöömist ja ettepanekuid.

Täpsema info saamiseks võtke palun ühendust Tiia Mustaga (tiia.must40@gmail.com, tel 5348 6502)

 

 

 

 

 

 

 

 

Scroll to Top