Viiendat aastat tantsitakse talvises Võrus

Päri(mu)stantsu pealinn Võru kutsub kõiki tantsu- ja muusikahuvilisi, üksikult ja kambakesi, lähedalt ja kaugelt ühiselt tantsima ning üles astuma V talvisel tantsupäeval, mis toimub laupäeval, 4. detsembril 2021. aastal Võru keskväljakul. 

MTÜ Võru Folkloorifestivali eestvedamisel toimub talvine tantsupäev viiendat korda ehk pisut piparkoogilõhnalises sünnipäevamelus.

Tantsuvõimalusi ja tegevusi pakume kogu päeva vältel: saab ennast näidata, teisi vaadata ja õhtuhämaruses ühiselt lustida. On oodata ka üllatusi!

Meil on hea meel, et just sel päeval on rahvatantsuansambel „Tarvanpää“ toomas meile viru väge ning jagamas tantsurikkust. Seda ilu, võlu, lusti ja rahu näeb kell 14.00 Võru Kandles. Just parajal hetkel päeva keskel, sest selleks ajaks on jõutud lastega lustida, õhtuseks tantsupeoks tantse õppida, soovi korral ise üles astuda, end kohaliku maitsva toiduga kostitada, jõuluvana kingikotti kinkegi koguda.

Laval nähtust ja kogetust innustunult on paslik päeva lõpetuseks keset linna üheskoos lustides tantsupidu pidada ning saadud tantsuenergia pagasiga suviseks pärimustantsu festivaliks valmistuma asuda.

Registreerimine lõpeb 30.11.2021.
Täpsema info: registreerimisvormi, teabe osalustasude, päevakava, tantsude kohta leiate MTÜ Võru Folkloorifestivali kodulehelt: www.vorufolkloor.ee.

Täiendavatele küsimustele teab vastuseid:
Maire Udras
tel +372 5666 4292
maireudras@gmail.com

Scroll to Top