HAVERMEULEKE - BELGIA

Meie grupp asutati 1976. aastal Danny Borgionsi (president) ja Tony Buelensi poolt, kes olid mõlemad õpetajad Heilige-Drievuldigheids kolledzis (HDC, tuntud ka kui Josefieten) Leuveni linnas. Meie proovid ja aastaball toimuvad siiani selles koolis. Esimesed liikmed olid HDC õpilased. Poisid, sest tol ajal oli HDC poistekool. Grupil oli aga vaja ka tüdrukuid tantsupartneriteks ja seetõttu paluti poistel tuua oma õed, tüdruksõbrad ja/või naabritüdrukud ning nii sündis ‘t Havermeuleke (nime saanud flaami rahvatantsu järgi).
Alguses keskendusime tantsimisele, kuid rahvamuusika ja liputants lisandusid kiiresti meie tegevusaladeks. Meie repertuaar koosneb nii traditsioonilistest flaami kui ka välismaistest tantsudest. Lisaks püüame end eristada teistest grupidest: anname oma esitatud tantsudele enda väikese panuse, et need tõeliselt enda omaks teha.
Lisaks tantsimisele tegeleme ka muuga. Meie vabaaja töörühm korraldab meie aastase nädalavahetuse, kus on metsamatkad või muud väljasõidud näiteks tsirkusesse, teatrisse või muuseumisse. Lõppude lõpuks oleme rohkem kui lihtsalt tantsijate grupp, me oleme sõbrad.

It seems we can’t find what you’re looking for. Perhaps searching can help.

Scroll to Top