Jõulukuul tantsime Võrus 6. aastat ühiselt

Alanud on registreerimine MTÜ Võru Folkloorifestivali korraldatavale kuuendale talvisele tantsupäevale.

Päri(mu)stantsu pealinn Võru kutsub kõiki lähedalt ja kaugelt ühiselt tantsima ning üles astuma VI talvisel tantsupäeval, mis toimub laupäeval, 3. detsembril 2022. aastal Võru keskväljakul.

Tantsuvõimalusi ja tegevusi on kogu päevaks: saab lustida lastega, esineda, teisi vaadata, tantse õppida ja õhtuhämaruses ühiselt lustida. 

Õues tegutsemise kõrval on kõigil võimalus kell 14.00 Kandle teatrisaalis kaasa elada Eesti Maaülikooli tantsuansambel “Tarbatu” tantsijate kontserdile.

Kui lavatantsud vaadatud, siis on paras aeg taas sammud keskväljakule seada, et ühiselt tantsida. Tantse on sel aastal 16, aga täit rehkendust tegema ei pea. Võib tantsida just neid tantse, mis endale meelepärasemad või hoopis vastupidi neid, mida varem on olnud võimalust vähem tantsida. 

Lastele tantsud selgeks õpetatud, endal tantsud tantsitud, teisi vaadatud, laadal jõuluvana kingikotti täidetud ning oma maitsemeeli hea-paremaga ergutatud – siis on päev tegusalt õhtusse saanud ja aeg kogetu emotsioonide varasalve panna. Talvise tantsupäeva lõpuga algab suvise pärimustantsu festivali ootus.  

Kuidas osalemissoovist teada anda

Maire Udras
tel +372 5666 4292
maireudras@gmail.com

Scroll to Top