Tantsulavastus

Just selle aasta suvel kutsume üle Eesti kõiki noorte  segarahavatantsurühmasid Võrumaale, et osa saada Võru pärimusfestivali raames toimuvast tantsulaagrist, mille eesmärgiks on vaatajateni tuua lustlik ja energiline tantsulavastus.
Laager ja etendused toimuvad August Teppo Lõõtsatalu õuel, kus on väga hea võimalus tänapäeva noortel näha ning tunda seda, kuidas nende vanaemad ja vanaisad maal oma nooruspõlve veetsid.
Tantsulavastus „Õnneotsija“ jutustab loo külanoorte tegemistest folkloorsete mängude, tantsude ja dialoogi kaudu. Lavastaja Andre Laine lubab, et saame tutvuda erinevate kommete ja maal elamise võludega.

Andre Laine on Kagu-Eestis tegutsenud tantsujuhi ja -loojana üle viieteistkümne aasta. Teda oleme näinud noortetantsupeo „Maa ja ilm“ üldjuhina, mitmetel üldtantsu- ja noortepidudel assistendi ja liigijuhina erinevatel võimlemispidudel. Andre koreograafilist annet on imetletud mitmete muusikalide nagu „Shrek“, „Karlsson katuselt“, „Mamma mia“ lavastustes . Ta on algatanud ka hulgaliselt maakondlikke ja vabariiklikke suurüritusi (Kagu-Eesti tantsupidu, tantsutüdrukute festival-võistlus, tantsukarussell jpm)

Lavastus „Õnneotsija” etendub 11. juulil kell 19.00, 12.juulil kell 11
Tantsulaager toimub 7.-11. juulil (12..juulil ainult etendus)
Esimene proov algab kell 7.juulil kell 11 (NB 7.-8. juulil proovid kella 22ni.) Proovigraafik hiljem.

Etenduses osaleb 120 tantsijat.

Lavastusest osavõtu registreerimisleht palun täita hiljemalt 1. märtsiks 2020.

Tantsulavastuse laagrist osavõtja kulud:

Korraldaja pakub ööbimisvõimalust koolimajas (n-ö tantsupeo majutus, st kaasa magamisasjad jm vajalik), organiseeritud transporti majutuskoha ja esinemiskoha vahel, tasuta osalemist festivali üritustel.

Toidupäeva maksumus 14 eurot (3 toidukorda) – võimalik valida ka ainult lõunasöök või lõuna- ja õhtusöök vm sobiv variant (kokkuleppimisvõimalused). Toitlustatakse kooli sööklas.

Toiduraha on võimalik üle kanda MTÜ Võru Folkloorifestivali kontole (ak SEB EE051010220109588015) või tasuda sularahas festivali ajal festivali keskuses. Soovi korral väljastame arve (arve saamiseks lisada kontaktid registreerimislehel olevale väljale).

Küsimused, ettepanekud, rõõmu ja mure avaldused saata e-posti aadressil annetolk49@gmail.com või helistada tantsulaagri koordinaatorile Anne Tolk tel 55688448.

Registreerimisleht