Esinejale

Armas esinemishuviline eesti tantsu-, folkloorirühm,  kapell!

Kindlasti soovid osa saada toredast ja “ummamuudu” festivalist, mis toimub juba 24. korda. Siin on võimalik end näidata, teisi vaadata, tantse õppida, folkaeroobikat teha, pillimuusika saatel tantsu lüüa nii tänaval, tantsutoas kui ka orienteerudes ning miks mitte mõnes õdusas kodukohvikuski.  Seda kõike meie festival Sulle, hea osaleja, pakub!

Iga tantsija on oluline!

Mida rohkem tantsurahvast juulikuisesse Võrru koguneb, seda uhkem ja tantsulisem festival tuleb.

Festivalil  osalemiseks palun täita vorm SIIN hiljemalt 1. mail 2018. Samaks kuupäevaks tuleb aadressil epp.vana@gmail.com saata rühma tutvustav tekst, 2-3 fotot rühmast (ühe foto maht vähemalt 2 MB), võimalusel rühma esinemisnäide videona või viide lingile, kus esinemise jäädvustus vaadatav on.

Festivaliga seotud tasud
Festivali osalustasu on 5 eurot/in – tuleb tasuda olenemata öömaja ja söögisoovist.
Festival pakub ööbimisvõimalust koolimajas (Võru Täiskasvanute Gümnaasium, Jüri 42; n-ö tantsupeo majutus, st kaasa magamisasjad jm vajalik) 3 eurot in/öö. Toidupäeva maksumus 10 eurot (3 toidukorda) – võimalik valida ka ainult lõunasöök või lõuna- ja õhtusöök vm sobiv variant. Toitlustatakse Võru Kesklinna Kooli sööklas, Vabaduse 12.
Osalustasu ja teisi festivaliga seonduvaid tasusid on võimalik üle kanda MTÜ Võru Folkloorifestivali kontole (ak SEB EE051010220109588015) või tasuda sularahas festivali ajal festivali keskuses (Vabaduse 12). Soovi korral väljastame arve (arve saamiseks lisada kontaktid registreerimislehel olevale väljale).

 

Küsimused, ettepanekud, rõõmud ja mured saata eesti rühmade koordinaatori Epp Vana e-posti aadressil epp.vana@gmail.com või helistage telefonil 5333 2598.